Γιορτινή όλη η ημέρα για τον Σύλλογο μας η 22/6 με 2 ξεχωριστές εκδηλώσεις, πρωί και απόγευμα. Το Σάββατο λοιπόν 22/6 θα πραγματοποιηθεί το 1ο Εσωτερικό Πρωτάθλημα στο ανοιχτό γήπεδο του South BC για τις ακόλουθες ηλικίες, ενώ στον ίδιο χώρο το απόγευμα στις 20.00 θα σας υποδεχτούμε στον 3ο ετήσιο χορό της Ακαδημίας μας. Πατήστε στα ακόλουθα links για να ενημερωθείτε για τις ομάδες ανά ηλικία.

Ακολουθεί το Πρόγραμμα Aγώνων: 

2004, 2005, 2006 – ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 10:30

10:45-11:30 SOUTH EAGLES VS SOUTH BLAZERS
10:45-11:30 SOUTH BEARS VS SOUTH BULLETS
12:15-13:00 ΤΕΛΙΚΟΣ

 

2007, 2008  – ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 9:45

10:00-10:45 SOUTH HAWKS VS SOUTH SAINTS
10:00-10:45 SOUTH PANTHERS VS SOUTH TIGERS

 

11:30-12:15 SOUTH HAWKS VS SOUTH TIGERS
11:30-12:15 SOUTH PANTHERS VS SOUTH SAINTS

 

2009, 2010  – ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 8:45

9:00-9:30 SOUTH BULLS VS SOUTH HORNETS
9:00-9:30 SOUTH SHARKS VS SOUTH LIONS

 

9:30-10:00 SOUTH BULLS VS SOUTH LIONS
9:30-10:00 SOUTH SHARKS VS SOUTH HORNETS

 

 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ RED

SOUTH vs AONA

ΓΗΠΕΔΟ: SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 14/4/19

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 11:45 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 13:00 μ.μ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ WHITE

ΡΕΠΟ

 

ΜΙΝΙ

ΤΕΡΨΙΘΕΑ vs SOUTH

ΓΗΠΕΔΟ: KΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ 60 -ΑΝΩ ΓΛΥΦΑΔΑ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 14/4/19

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 16:15 μ.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 17:30 μ.μ

 

ΠΡΟΜΙΝΙ RED

ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ vs  SOUTH

ΓΗΠΕΔΟ: ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΩΤΕΑ, ΛΥΚΟΥΡΓΟΥ 17 – ΒΟΥΛΑ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 14/4/19

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 8:40 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 10:00 π.μ

 

ΠΡΟΜΙΝΙ WHITE

ΜΙΛΩΝΑΣ vs  SOUTH

ΓΗΠΕΔΟ: ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΛΩΝΑ, ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗ ΠΥΡΡΟΥ ΔΗΜΑ, ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 13/4/19

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 9:45 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 11:00 π.μ

 

JUNIOR

ΕΥΡΥΑΛΗ vs  SOUTH

ΓΗΠΕΔΟ: ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΥΡΥΑΛΗΣ, ΣΟΦΙΑΣ ΒΕΜΠΟ 13 & ΠΑΛΜΥΡΑΣ, ΓΛΥΦΑΔΑ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 14/4/19

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 10:45 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 12:00 μ.μ

 

 

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ RED

 

ΡΕΠΟ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ WHITE

 

SOUTH vs  ΜΙΛΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ: SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 31/3/19

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 9:45 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 11:00 π.μ

 

MINI

 

ΚΡΟΝΟΣ vs SOUTH

ΓΗΠΕΔΟ: ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΟΝΟΥ, ΕΛΕΥΘΕΡΩΤΩΝ 25 – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 30/3/19

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 14:50 μ.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 16:30 μ.μ

 

ΠΡΟΜΙΝΙ RED

 

ΕΛΛΗΝΙΚΟ vs SOUTH

ΓΗΠΕΔΟ: ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ, ΤΡΙΠΟΛΕΩΣ 37 – ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 30/3/19

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 13:00 μ.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 14:15 μ.μ

 

ΠΡΟΜΙΝΙ WHITE

 

SOUTH vs ΜΙΛΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ: SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 30/3/19

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 11:00 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 12:15 μ.μ

 

JUNIOR

 

SOUTH vs ΜΙΛΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ: SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 31/3/19

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 11:15 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 12:30 μ.μ

 

 

ΠΑΙΔΙΚΟ

SOUTH vs ΜΙΛΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ: SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 17/3/19

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 11:30 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 13:00 μ.μ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ RED

PAO B.C vs SOUTH

ΓΗΠΕΔΟ: ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ, Λ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 191 (ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ Γ.Α.Δ.Α)

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 16/3/19

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 09:45 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 11:00 π.μ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ WHITE

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ vs SOUTH

ΓΗΠΕΔΟ: ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΡΙΚΑΣ, ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ 16 – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 16/3/19

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 9:15 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 10:30 π.μ

 

ΜΙΝΙ

SOUTH vs ΚΑΡΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ: SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 16/3/19

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 11:45 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 13:00 μ.μ

 

ΠΡΟΜΙΝΙ RED

AONA vs SOUTH

ΓΗΠΕΔΟ: ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ, ΟΛΥΜΠΙΑΣ 3 , ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 17/3/19

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 10:20 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 12:00 μ.μ

 

ΠΡΟΜΙΝΙ WHITE

ΔΑΦΝΗ vs SOUTH

ΓΗΠΕΔΟ: ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ, ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΑΛ.ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 68-70, ΔΑΦΝΗ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 16/3/2019

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 11:45 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 13:00 μ.μ

 

JUNIOR

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ vs SOUTH

ΓΗΠΕΔΟ: ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΡΙΚΑΣ, ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ 16 – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 17/3/19

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 10:20 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 12:00 μ.μ

 

ΠΑΙΔΙΚΟ

SOUTH vs ΕΥΡΥΑΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ: SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 3/3/19

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 10:45 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 12:30 μ.μ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ RED

ΔΑΦΝΗ vs SOUTH

ΓΗΠΕΔΟ: ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ, ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΑΛ.ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 68-70, ΔΑΦΝΗ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 3/3/19

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 15:15 μ.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 16:45 μ.μ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ WHITE

SOUTH VS KΡΟΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ: SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 3/3/19

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 10:45 μ.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 12:15 μ.μ

 

ΜΙΝΙ

ΜΙΛΩΝΑΣ vs SOUTH

ΓΗΠΕΔΟ: ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΛΩΝΑ, ΠΥΡΡΟΥ ΔΗΜΑ- ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 3/3/19

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 12:45 μ.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 14:15 μ.μ

 

ΠΡΟΜΙΝΙ RED

SOUTH vs ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ: SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 2/3/19

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ:  12:30 μ.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ:  14:00 μ.μ

 

ΠΡΟΜΙΝΙ WHITE

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ vs SOUTH

ΓΗΠΕΔΟ: ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΡΙΚΑΣ, ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ 16 – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 3/3/19

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 10:15 π.μ.

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 12:00 μ.μ

 

JUNIOR

SOUTH vs ΤΡΑΧΩΝΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ: SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 3/3/2019

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 12:15 μ.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 13:45 μ.μ

 

 

 

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ RED 

SOUTH vs ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ: SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: KΥΡΙΑΚΗ 17/2/2019

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 15:00 μ.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 16:30 μ.μ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ WHITE

EΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ vs SOUTH

ΓΗΠΕΔΟ: ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ, ΠΛΑΤΕΙΑ ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ, Λ.ΑΛΙΜΟΥ & ΜΕΓ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ, AΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 17/2/2019

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 15:30 μ.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 17:00 μ.μ

 

MINI

EYΡΥΑΛΗ vs SOUTH

ΓΗΠΕΔΟ: ANOIΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ, ΣΟΦΙΑΣ ΒΕΜΠΟ 13 & ΠΑΛΜΥΡΑΣ, ΓΛΥΦΑΔΑ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 17/2/2019

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 12:50 μ.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 14:30 μ.μ

 

ΠΡΟΜΙΝΙ RED

ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ vs SOUTH

ΓΗΠΕΔΟ: ANOIXΤΟ ΓΗΠΕΔΟ, ΛΥΚΟΥΡΓΟΥ 17 ΒΟΥΛΑ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 16/2/2019

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 12:50 μ.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 14:30 μ.μ

 

ΠΡΟΜΙΝΙ WHITE

ΡΕΠΟ

JUNIOR

ΡΕΠΟ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ RED

AONA vs SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:KYΡΙΑΚΗ 3/2/2019

ΓΗΠΕΔΟ: ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ, ΟΛΥΜΠΙΑΣ 3, ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 10:15 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 12:00 μ.μ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ WHITE

SOUTH vs ΤΕΡΨΙΘΕΑ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 3/2/19

ΓΗΠΕΔΟ: SOUTH

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 10:15 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 11:45 π.μ

 

MINI

SOUTH vs ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 2/2/19

ΓΗΠΕΔΟ: SOUTH

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 11:30 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 13:00 μ.μ

 

ΠΡΟΜΙΝΙ RED

ΜΙΛΩΝΑΣ vs SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 3/2/19

ΓΗΠΕΔΟ:ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΛΩΝΑ, ΟΛΥΜΠΙΟΥΝΙΚΟΥ ΠΥΡΡΟΥ ΔΗΜΑ, ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 9:45 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 11:00 π.μ

 

ΠΡΟΜΙΝΙ WHITE

ΤΕΡΨΙΘΕΑ vs SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 2/2/19

ΓΗΠΕΔΟ: ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ, ΑΓΙΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ & ΤΕΝΕΔΟΥ , ΤΕΡΨΙΘΕΑ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 12:15 μ.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 13:30 μ.μ

 

JUNIOR

ΚΑΡΕΑΣ vs SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 3/2/2019

ΓΗΠΕΔΟ: ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΡΕΑ “ΤΑΚΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ”, ΕΛΛΗΝΩΝ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ 45

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 9:45 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 11:00 π.μ

ΠΑΙΔΙΚΟ

ΡΕΠΟ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ RED

ΡΕΠΟ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ WHITE

ΕΛΛΗΝΙΚΟ vs SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 20/1/2019

ΓΗΠΕΔΟ: ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΟΣ 12-16, ΕΛΛΗΝΙΚΟ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 13:40 μ.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 15:00 μ.μ

 

MINI

ΤΕΡΨΙΘΕΑ vs SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 20/1/2019

ΓΗΠΕΔΟ: ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΘΑΝΑΤΟΥ & ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ, ΓΛΥΦΑΔΑ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 13:15 μ.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 14:30 μ.μ

 

ΠΡΟΜΙΝΙ RED

 

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ vs SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: KYΡΙAKH 20/1/2019

ΓΗΠΕΔΟ: A’ KΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (ΜΠΑΛΟΝΙ), ΕΘΝΑΡΧΟΥ ΜΑΚΑΡΙΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 11:45 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 13:00 μ.μ

 

ΠΡΟΜΙΝΙ WHITE

 

ΜΙΛΩΝΑΣ vs SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 20/1/2019

ΓΗΠΕΔΟ: ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΛΩΝΑ,ΠΥΡΡΟΥ ΔΗΜΑ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 09:45 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 11:00 π.μ

 

JUNIOR

KΡΟΝΟΣ vs SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 19/1/2019

ΓΗΠΕΔΟ: ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΟΝΟΥ , ΕΛΕΥΘΕΡΩΤΩΝ 25 – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 12:15 μ.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 13:45 μ.μ

ΠΑΙΔΙΚΟ

SOUTH vs ΕΥΡΥΑΛΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 2/12

ΓΗΠΕΔΟ: SOUTH

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 10:15 π.μ.

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 11:45 π.μ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ RED

SOUTH vs ΔΑΦΝΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 2/12

ΓΗΠΕΔΟ: ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ, Λ. ΑΛ.ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 68-70, ΔΑΦΝΗ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 15:15 μ.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 16:45 μ.μ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ WHITE

ΜΙΛΩΝΑΣ vs SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 2/12

ΓΗΠΕΔΟ: ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΙΛΩΝΑ, Μ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 6-8 , ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 8:50 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 10:00 π.μ

 

ΜΙΝΙ

SOUTH vs ΚΡΟΝΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ 2/12

ΓΗΠΕΔΟ: SOUTH

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 12:45 μ.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 14:00 μ.μ

 

ΠΡΟΜΙΝΙ RED

ΕΛΛΗΝΙΚΟ vs SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 1/12

ΓΗΠΕΔΟ: ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ, ΧΡΥΣΑΝΘΟΥΣ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΟΣ 8, ΣΟΥΡΜΕΝΑ-ΕΛΛΗΝΙΚΟ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 10:50 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 12:15 μ.μ

 

ΠΡΟΜΙΝΙ WHITE

SOUTH vs ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ 1/12

ΓΗΠΕΔΟ: SOUTH

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 11:00 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 12:15 μ.μ

 

JUNIOR

ΜΙΛΩΝΑΣ vs SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:ΣΑΒΒΑΤΟ  1/12

ΓΗΠΕΔΟ: ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΙΛΩΝΑ, Μ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 6-8 , ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 13:50 μ.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 15:00 μ.μ

ΠΑΙΔΙΚΟ

ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ vs SOUTH

Ημερομηνία: Σάββατο 24/11

Γήπεδο: Κλειστό Γήπεδο Αργυρούπολης, Τριπόλεως 17 – Αργυρούπολη

‘Ωρα προσέλευσης: 9:45 π.μ

Ώρα λήξης: 11:00 π.μ

 

ΠΑΝΠΑΙΔΕΣ RED

XΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ vs SOUTH

Ημερομηνία: Kυριακή 25/11

Γήπεδο: Ανοιχτό Γήπεδο, Πανταζή 1 – Κανάρια Ηλιούπολης

‘Ωρα προσέλευσης: 13:30 μ.μ

Ώρα λήξης: 15:00 μ.μ

 

ΠΑΝΠΑΙΔΕΣ WHITE

SOUTH vs ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Ημερομηνία: Σάββατο 24/11

Γήπεδο: SOUTH

‘Ωρα προσέλευσης: 12:45 μ.μ

Ώρα λήξης: 14:00 μ.μ

 

ΠΡΟΜΙΝΙ RED

ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ vs SOUTH

Ημερομηνία: Σάββατο 24/11

Γήπεδο: Ανοιχτό γήπεδο, Πλατεία Ρήγα Φεραίου – Λ. Αλίμου & Μ. Αλεξάνδρου , Αργυρούπολη

‘Ωρα προσέλευσης: 11:00 π.μ

Ώρα λήξης: 12:15 μ.μ

 

JUNIOR

SOUTH vs ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Ημερομηνία: Σάββατο 24/11

Γήπεδο: SOUTH

‘Ωρα προσέλευσης: 13:45 μ.μ

Ώρα λήξης: 15:00 μ.μ