ΠΑΙΔΙΚΟ

SOUTH vs ΜΙΛΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ: SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 17/3/19

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 11:30 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 13:00 μ.μ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ RED

PAO B.C vs SOUTH

ΓΗΠΕΔΟ: ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ, Λ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 191 (ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ Γ.Α.Δ.Α)

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 16/3/19

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 09:45 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 11:00 π.μ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ WHITE

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ vs SOUTH

ΓΗΠΕΔΟ: ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΡΙΚΑΣ, ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ 16 – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 16/3/19

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 9:15 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 10:30 π.μ

 

ΜΙΝΙ

SOUTH vs ΚΑΡΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ: SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 16/3/19

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 11:45 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 13:00 μ.μ

 

ΠΡΟΜΙΝΙ RED

AONA vs SOUTH

ΓΗΠΕΔΟ: ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ, ΟΛΥΜΠΙΑΣ 3 , ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 17/3/19

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 10:20 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 12:00 μ.μ

 

ΠΡΟΜΙΝΙ WHITE

ΔΑΦΝΗ vs SOUTH

ΓΗΠΕΔΟ: ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ, ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΑΛ.ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 68-70, ΔΑΦΝΗ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 16/3/2019

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 11:45 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 13:00 μ.μ

 

JUNIOR

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ vs SOUTH

ΓΗΠΕΔΟ: ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΡΙΚΑΣ, ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ 16 – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 17/3/19

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 10:20 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 12:00 μ.μ

 

ΠΑΙΔΙΚΟ

SOUTH vs ΕΥΡΥΑΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ: SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 3/3/19

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 10:45 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 12:30 μ.μ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ RED

ΔΑΦΝΗ vs SOUTH

ΓΗΠΕΔΟ: ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ, ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΑΛ.ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 68-70, ΔΑΦΝΗ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 3/3/19

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 15:15 μ.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 16:45 μ.μ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ WHITE

SOUTH VS KΡΟΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ: SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 3/3/19

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 10:45 μ.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 12:15 μ.μ

 

ΜΙΝΙ

ΜΙΛΩΝΑΣ vs SOUTH

ΓΗΠΕΔΟ: ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΛΩΝΑ, ΠΥΡΡΟΥ ΔΗΜΑ- ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 3/3/19

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 12:45 μ.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 14:15 μ.μ

 

ΠΡΟΜΙΝΙ RED

SOUTH vs ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ: SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 2/3/19

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ:  12:30 μ.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ:  14:00 μ.μ

 

ΠΡΟΜΙΝΙ WHITE

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ vs SOUTH

ΓΗΠΕΔΟ: ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΡΙΚΑΣ, ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ 16 – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 3/3/19

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 10:15 π.μ.

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 12:00 μ.μ

 

JUNIOR

SOUTH vs ΤΡΑΧΩΝΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ: SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 3/3/2019

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 12:15 μ.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 13:45 μ.μ

 

 

 

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ RED 

SOUTH vs ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ: SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: KΥΡΙΑΚΗ 17/2/2019

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 15:00 μ.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 16:30 μ.μ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ WHITE

EΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ vs SOUTH

ΓΗΠΕΔΟ: ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ, ΠΛΑΤΕΙΑ ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ, Λ.ΑΛΙΜΟΥ & ΜΕΓ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ, AΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 17/2/2019

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 15:30 μ.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 17:00 μ.μ

 

MINI

EYΡΥΑΛΗ vs SOUTH

ΓΗΠΕΔΟ: ANOIΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ, ΣΟΦΙΑΣ ΒΕΜΠΟ 13 & ΠΑΛΜΥΡΑΣ, ΓΛΥΦΑΔΑ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 17/2/2019

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 12:50 μ.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 14:30 μ.μ

 

ΠΡΟΜΙΝΙ RED

ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ vs SOUTH

ΓΗΠΕΔΟ: ANOIXΤΟ ΓΗΠΕΔΟ, ΛΥΚΟΥΡΓΟΥ 17 ΒΟΥΛΑ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 16/2/2019

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 12:50 μ.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 14:30 μ.μ

 

ΠΡΟΜΙΝΙ WHITE

ΡΕΠΟ

JUNIOR

ΡΕΠΟ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ RED

AONA vs SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:KYΡΙΑΚΗ 3/2/2019

ΓΗΠΕΔΟ: ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ, ΟΛΥΜΠΙΑΣ 3, ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 10:15 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 12:00 μ.μ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ WHITE

SOUTH vs ΤΕΡΨΙΘΕΑ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 3/2/19

ΓΗΠΕΔΟ: SOUTH

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 10:15 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 11:45 π.μ

 

MINI

SOUTH vs ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 2/2/19

ΓΗΠΕΔΟ: SOUTH

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 11:30 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 13:00 μ.μ

 

ΠΡΟΜΙΝΙ RED

ΜΙΛΩΝΑΣ vs SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 3/2/19

ΓΗΠΕΔΟ:ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΛΩΝΑ, ΟΛΥΜΠΙΟΥΝΙΚΟΥ ΠΥΡΡΟΥ ΔΗΜΑ, ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 9:45 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 11:00 π.μ

 

ΠΡΟΜΙΝΙ WHITE

ΤΕΡΨΙΘΕΑ vs SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 2/2/19

ΓΗΠΕΔΟ: ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ, ΑΓΙΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ & ΤΕΝΕΔΟΥ , ΤΕΡΨΙΘΕΑ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 12:15 μ.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 13:30 μ.μ

 

JUNIOR

ΚΑΡΕΑΣ vs SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 3/2/2019

ΓΗΠΕΔΟ: ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΡΕΑ “ΤΑΚΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ”, ΕΛΛΗΝΩΝ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ 45

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 9:45 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 11:00 π.μ

ΠΑΙΔΙΚΟ

ΡΕΠΟ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ RED

ΡΕΠΟ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ WHITE

ΕΛΛΗΝΙΚΟ vs SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 20/1/2019

ΓΗΠΕΔΟ: ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΟΣ 12-16, ΕΛΛΗΝΙΚΟ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 13:40 μ.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 15:00 μ.μ

 

MINI

ΤΕΡΨΙΘΕΑ vs SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 20/1/2019

ΓΗΠΕΔΟ: ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΘΑΝΑΤΟΥ & ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ, ΓΛΥΦΑΔΑ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 13:15 μ.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 14:30 μ.μ

 

ΠΡΟΜΙΝΙ RED

 

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ vs SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: KYΡΙAKH 20/1/2019

ΓΗΠΕΔΟ: A’ KΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (ΜΠΑΛΟΝΙ), ΕΘΝΑΡΧΟΥ ΜΑΚΑΡΙΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 11:45 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 13:00 μ.μ

 

ΠΡΟΜΙΝΙ WHITE

 

ΜΙΛΩΝΑΣ vs SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 20/1/2019

ΓΗΠΕΔΟ: ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΛΩΝΑ,ΠΥΡΡΟΥ ΔΗΜΑ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 09:45 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 11:00 π.μ

 

JUNIOR

KΡΟΝΟΣ vs SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 19/1/2019

ΓΗΠΕΔΟ: ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΟΝΟΥ , ΕΛΕΥΘΕΡΩΤΩΝ 25 – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 12:15 μ.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 13:45 μ.μ

ΠΑΙΔΙΚΟ

SOUTH vs ΕΥΡΥΑΛΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 2/12

ΓΗΠΕΔΟ: SOUTH

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 10:15 π.μ.

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 11:45 π.μ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ RED

SOUTH vs ΔΑΦΝΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 2/12

ΓΗΠΕΔΟ: ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ, Λ. ΑΛ.ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 68-70, ΔΑΦΝΗ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 15:15 μ.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 16:45 μ.μ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ WHITE

ΜΙΛΩΝΑΣ vs SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 2/12

ΓΗΠΕΔΟ: ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΙΛΩΝΑ, Μ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 6-8 , ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 8:50 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 10:00 π.μ

 

ΜΙΝΙ

SOUTH vs ΚΡΟΝΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ 2/12

ΓΗΠΕΔΟ: SOUTH

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 12:45 μ.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 14:00 μ.μ

 

ΠΡΟΜΙΝΙ RED

ΕΛΛΗΝΙΚΟ vs SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 1/12

ΓΗΠΕΔΟ: ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ, ΧΡΥΣΑΝΘΟΥΣ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΟΣ 8, ΣΟΥΡΜΕΝΑ-ΕΛΛΗΝΙΚΟ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 10:50 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 12:15 μ.μ

 

ΠΡΟΜΙΝΙ WHITE

SOUTH vs ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ 1/12

ΓΗΠΕΔΟ: SOUTH

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 11:00 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 12:15 μ.μ

 

JUNIOR

ΜΙΛΩΝΑΣ vs SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:ΣΑΒΒΑΤΟ  1/12

ΓΗΠΕΔΟ: ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΙΛΩΝΑ, Μ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 6-8 , ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 13:50 μ.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 15:00 μ.μ

ΠΑΙΔΙΚΟ

ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ vs SOUTH

Ημερομηνία: Σάββατο 24/11

Γήπεδο: Κλειστό Γήπεδο Αργυρούπολης, Τριπόλεως 17 – Αργυρούπολη

‘Ωρα προσέλευσης: 9:45 π.μ

Ώρα λήξης: 11:00 π.μ

 

ΠΑΝΠΑΙΔΕΣ RED

XΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ vs SOUTH

Ημερομηνία: Kυριακή 25/11

Γήπεδο: Ανοιχτό Γήπεδο, Πανταζή 1 – Κανάρια Ηλιούπολης

‘Ωρα προσέλευσης: 13:30 μ.μ

Ώρα λήξης: 15:00 μ.μ

 

ΠΑΝΠΑΙΔΕΣ WHITE

SOUTH vs ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Ημερομηνία: Σάββατο 24/11

Γήπεδο: SOUTH

‘Ωρα προσέλευσης: 12:45 μ.μ

Ώρα λήξης: 14:00 μ.μ

 

ΠΡΟΜΙΝΙ RED

ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ vs SOUTH

Ημερομηνία: Σάββατο 24/11

Γήπεδο: Ανοιχτό γήπεδο, Πλατεία Ρήγα Φεραίου – Λ. Αλίμου & Μ. Αλεξάνδρου , Αργυρούπολη

‘Ωρα προσέλευσης: 11:00 π.μ

Ώρα λήξης: 12:15 μ.μ

 

JUNIOR

SOUTH vs ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Ημερομηνία: Σάββατο 24/11

Γήπεδο: SOUTH

‘Ωρα προσέλευσης: 13:45 μ.μ

Ώρα λήξης: 15:00 μ.μ

 

 

7η Αγωνιστική για το εφηβικό του South BC ,  την Τρίτη 20/11.

Το εφηβικό του South BC θέλει να συνεχίσει δυναμικά το πρωτάθλημα παρουσιάζοντας μία αντίστοιχη θετική εικόνα την Τρίτη 20/11 ενάντια στα ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ.

Γήπεδο: Κλειστό Αλίμου

Έναρξη Αγώνα 21.45

Προσέλευση αθλητών 20.45

ΠΑΝΠΑΙΔΕΣ RED

ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ vs SOUTH

Ημερομηνία: Κυριακή 18/11/2018

Γήπεδο: Ανοιχτό Γήπεδο , Πανταζή 1 – Κανάρια Ηλιούπολης

Δείτε στο χάρτη: 

‘Ωρα προσέλευσης αθλητών: 13:30

‘Ωρα λήξης: 15:00

 

ΠΑΝΠΑΙΔΕΣ WHITE

SOUTH vs ΠΑΝΩΝΙΟΣ

Ημερομηνία: Κυριακή 18/11/2018

Γήπεδο: SOUTH

‘Ωρα προσέλευσης αθλητών: 10:45 π.μ

‘Ωρα λήξης: 12:00 μ.μ

 

MINI 

ΚΑΡΕΑΣ vs SOUTH

Ημερομηνία: Κυριακή 18/11/2018

Γήπεδο: Κλειστό γήπεδο Καρέα “ΤΑΚΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ”, Ελλήνων Αξιωματικών 45

Δείτε στο χάρτη:

‘Ωρα προσέλευσης αθλητών: 11:45 π.μ

‘Ωρα λήξης: 13:00 μ.μ

 

ΠΡΟΜΙΝΙ RED

SOUTH vs ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

Ημερομηνία: Κυριακή 18/11/2018

Γήπεδο: SOUTH

‘Ωρα προσέλευσης αθλητών: 12:00 μ.μ

‘Ωρα λήξης: 13:15 μ.μ

 

ΠΡΟΜΙΝΙ WHITE

 

ΡΕΠΟ

 

JUNIOR

SOUTH vs ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Ημερομηνία: Κυριακή 18/11/2018

Γήπεδο: SOUTH

‘Ωρα προσέλευσης αθλητών: 09:45 π.μ

‘Ωρα λήξης: 11:00 π.μ

 

Επόμενοι αγώνες: 1-2/12/2018

 

 

 

 

5η Αγωνιστική για το εφηβικό του South BC ,  την Κυριακή 4/11.

Το εφηβικό του South BC θέλει να συνεχίσει δυναμικά το πρωτάθλημα παρουσιάζοντας μία αντίστοιχη θετική εικόνα την Κυριακή 4/11 ενάντια στον ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ.

Γήπεδο: ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ (Ιφιγενείας 11Α και Τέρμα Σωκράτους (89))

Έναρξη Αγώνα 21.45

Προσέλευση αθλητών 20.45