Η ακαδημία SOUTH σας εύχεται Καλά Χριστούγεννα και σας ενημερώνει ότι κατά την περίοδο των εορτών ΔΕΝ θα γίνουν προπονήσεις τις ημερομηνίες  24 – 25 – 26 – 27 – 31/12/2018 και 1-2/1/2019.

 

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ RED

SOUTH vs PAO B.C

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 16/12/2018

ΓΗΠΕΔΟ: SOUTH

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 11:00

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 12:15

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ WHITE

SOUTH vs ΜΙΛΩΝΑΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: TETΑΡTH 19/12/2018

ΓΗΠΕΔΟ: SOUTH

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 19:30

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 20:45

 

MINI

ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ vs SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 15/12/2018

ΓΗΠΕΔΟ: ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛ.ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ, Λ.ΑΛΙΜΟΥ & ΜΕΓ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ, ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 11:45 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 13:15 μ.μ

 

ΠΡΟΜΙΝΙ RED

SOUTH vs ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 16/12/2018

ΓΗΠΕΔΟ: SOUTH

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 9:45 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 11:15 π.μ

 

ΠΡΟΜΙΝΙ WHITE

SOUTH vs AONA

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 15/12/2018

ΓΗΠΕΔΟ: SOUTH

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 11:00 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 12:15 μ.μ

 

JUNIOR

SOUTH vs ΕΥΡΥΑΛΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 15/12/2018

ΓΗΠΕΔΟ: SOUTH

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 12:15 μ.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 13:30 μ.μ

ΠΑΙΔΙΚΟ

SOUTH vs ΕΥΡΥΑΛΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 2/12

ΓΗΠΕΔΟ: SOUTH

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 10:15 π.μ.

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 11:45 π.μ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ RED

SOUTH vs ΔΑΦΝΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 2/12

ΓΗΠΕΔΟ: ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ, Λ. ΑΛ.ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 68-70, ΔΑΦΝΗ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 15:15 μ.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 16:45 μ.μ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ WHITE

ΜΙΛΩΝΑΣ vs SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 2/12

ΓΗΠΕΔΟ: ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΙΛΩΝΑ, Μ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 6-8 , ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 8:50 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 10:00 π.μ

 

ΜΙΝΙ

SOUTH vs ΚΡΟΝΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ 2/12

ΓΗΠΕΔΟ: SOUTH

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 12:45 μ.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 14:00 μ.μ

 

ΠΡΟΜΙΝΙ RED

ΕΛΛΗΝΙΚΟ vs SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 1/12

ΓΗΠΕΔΟ: ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ, ΧΡΥΣΑΝΘΟΥΣ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΟΣ 8, ΣΟΥΡΜΕΝΑ-ΕΛΛΗΝΙΚΟ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 10:50 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 12:15 μ.μ

 

ΠΡΟΜΙΝΙ WHITE

SOUTH vs ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ 1/12

ΓΗΠΕΔΟ: SOUTH

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 11:00 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 12:15 μ.μ

 

JUNIOR

ΜΙΛΩΝΑΣ vs SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:ΣΑΒΒΑΤΟ  1/12

ΓΗΠΕΔΟ: ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΙΛΩΝΑ, Μ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 6-8 , ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 13:50 μ.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 15:00 μ.μ

ΠΑΙΔΙΚΟ

ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ vs SOUTH

Ημερομηνία: Σάββατο 24/11

Γήπεδο: Κλειστό Γήπεδο Αργυρούπολης, Τριπόλεως 17 – Αργυρούπολη

‘Ωρα προσέλευσης: 9:45 π.μ

Ώρα λήξης: 11:00 π.μ

 

ΠΑΝΠΑΙΔΕΣ RED

XΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ vs SOUTH

Ημερομηνία: Kυριακή 25/11

Γήπεδο: Ανοιχτό Γήπεδο, Πανταζή 1 – Κανάρια Ηλιούπολης

‘Ωρα προσέλευσης: 13:30 μ.μ

Ώρα λήξης: 15:00 μ.μ

 

ΠΑΝΠΑΙΔΕΣ WHITE

SOUTH vs ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Ημερομηνία: Σάββατο 24/11

Γήπεδο: SOUTH

‘Ωρα προσέλευσης: 12:45 μ.μ

Ώρα λήξης: 14:00 μ.μ

 

ΠΡΟΜΙΝΙ RED

ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ vs SOUTH

Ημερομηνία: Σάββατο 24/11

Γήπεδο: Ανοιχτό γήπεδο, Πλατεία Ρήγα Φεραίου – Λ. Αλίμου & Μ. Αλεξάνδρου , Αργυρούπολη

‘Ωρα προσέλευσης: 11:00 π.μ

Ώρα λήξης: 12:15 μ.μ

 

JUNIOR

SOUTH vs ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Ημερομηνία: Σάββατο 24/11

Γήπεδο: SOUTH

‘Ωρα προσέλευσης: 13:45 μ.μ

Ώρα λήξης: 15:00 μ.μ

 

 

7η Αγωνιστική για το εφηβικό του South BC ,  την Τρίτη 20/11.

Το εφηβικό του South BC θέλει να συνεχίσει δυναμικά το πρωτάθλημα παρουσιάζοντας μία αντίστοιχη θετική εικόνα την Τρίτη 20/11 ενάντια στα ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ.

Γήπεδο: Κλειστό Αλίμου

Έναρξη Αγώνα 21.45

Προσέλευση αθλητών 20.45

ΠΑΝΠΑΙΔΕΣ RED

ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ vs SOUTH

Ημερομηνία: Κυριακή 18/11/2018

Γήπεδο: Ανοιχτό Γήπεδο , Πανταζή 1 – Κανάρια Ηλιούπολης

Δείτε στο χάρτη: 

‘Ωρα προσέλευσης αθλητών: 13:30

‘Ωρα λήξης: 15:00

 

ΠΑΝΠΑΙΔΕΣ WHITE

SOUTH vs ΠΑΝΩΝΙΟΣ

Ημερομηνία: Κυριακή 18/11/2018

Γήπεδο: SOUTH

‘Ωρα προσέλευσης αθλητών: 10:45 π.μ

‘Ωρα λήξης: 12:00 μ.μ

 

MINI 

ΚΑΡΕΑΣ vs SOUTH

Ημερομηνία: Κυριακή 18/11/2018

Γήπεδο: Κλειστό γήπεδο Καρέα “ΤΑΚΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ”, Ελλήνων Αξιωματικών 45

Δείτε στο χάρτη:

‘Ωρα προσέλευσης αθλητών: 11:45 π.μ

‘Ωρα λήξης: 13:00 μ.μ

 

ΠΡΟΜΙΝΙ RED

SOUTH vs ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

Ημερομηνία: Κυριακή 18/11/2018

Γήπεδο: SOUTH

‘Ωρα προσέλευσης αθλητών: 12:00 μ.μ

‘Ωρα λήξης: 13:15 μ.μ

 

ΠΡΟΜΙΝΙ WHITE

 

ΡΕΠΟ

 

JUNIOR

SOUTH vs ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Ημερομηνία: Κυριακή 18/11/2018

Γήπεδο: SOUTH

‘Ωρα προσέλευσης αθλητών: 09:45 π.μ

‘Ωρα λήξης: 11:00 π.μ

 

Επόμενοι αγώνες: 1-2/12/2018

 

 

 

 

5η Αγωνιστική για το εφηβικό του South BC ,  την Κυριακή 4/11.

Το εφηβικό του South BC θέλει να συνεχίσει δυναμικά το πρωτάθλημα παρουσιάζοντας μία αντίστοιχη θετική εικόνα την Κυριακή 4/11 ενάντια στον ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ.

Γήπεδο: ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ (Ιφιγενείας 11Α και Τέρμα Σωκράτους (89))

Έναρξη Αγώνα 21.45

Προσέλευση αθλητών 20.45

ΠΑΝΠΑΙΔΕΣ RED

SOUTH vs ΑΟΝΑ

Γήπεδο: SOUTH

Ημερομηνία: Κυριακή 04/11/2018

Ώρα προσέλευσης αθλητών: 9:45 π.μ

Ώρα λήξης: 11:00 π.μ

 

ΠΑΝΠΑΙΔΕΣ WHITE

ΚΡΟΝΟΣ vs SOUTH

Γήπεδο: Κλειστό γήπεδο Κρόνου , Ελευθερωτών 25 – Άγιος Δημήτριος

Δείτε στο χάρτη:

Ημερομηνία: Σάββατο 03/11/2018

Ώρα προσέλευσης: 13:45 μ.μ

Ώρα λήξης: 15:00 μ.μ

 

MINI

ΕΥΡΥΑΛΗ vs SOUTH

Γήπεδο: Ανοιχτό Ευρυάλης, Σοφίας Βέμπο 13 & Παλμύρας

Δείτε στο χάρτη:

Ημερομηνία: Κυριακή 04/11/2018

Ώρα προσέλευσης αθλητών: 11:30 π.μ

Ώρα λήξης: 12:45 μ.μ

 

ΠΡΟΜΙΝΙ RED

ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ vs SOUTH

Γήπεδο: Ανοιχτό γήπεδο, Ηλεκτρουπόλεως 3 – Αργυρούπολη

Δείτε στο χάρτη: 

Ημερομηνία: Σάββατο 03/11/2018

Ώρα προσέλευσης: 9:50 π.μ

Ώρα λήξης: 11:00 π.μ

 

ΠΡΟΜΙΝΙ WHITE

SOUTH vs ΤΕΡΨΙΘΕΑ

Γήπεδο SOUTH

Ημερομηνία: Σάββατο 03/11/2018

Ώρα προσέλευσης: 10:50 π.μ

Ώρα λήξης: 12:15 μ.μ

 

JUNIOR

ΤΡΑΧΩΝΕΣ vs SOUTH

Γήπεδο: Ανοιχτό γήπεδο Κλούβας, Ελ.Βενιζέλου – Άνω Καλαμάκι

Δείτε στο χάρτη:

Ημερομηνία: Σάββατο 03/11/2018

Ώρα προσέλευσης: 13:00 μ.μ

Ώρα λήξης: 14:15 μ.μ

 

Επόμενοι αγώνες : 17-18/11/2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3η Αγωνιστική για το εφηβικό του South BC ,  το Σάββατο 20/10.

Το εφηβικό του South BC ξεκίνησε δυναμικά το πρωτάθλημα με ένα διπλό νικηφόρο ξεκίνημα (2-0)  και ευελπιστεί να παρουσιάσει μία αντίστοιχη θετική εικόνα το Σάββατο 20/10 ενάντια στον Αστέρα Αγ. Δημητρίου (Κλειστό Γυμναστήριο Αγ. Δημητρίου, Θεομήτορος 75).

Έναρξη Αγώνα 21.15

Προσέλευση αθλητών 20.15

2η Αγωνιστική για το εφηβικό του South BC ,  αύριο Τρίτη 16/10.

Το εφηβικό μας μετά απο ένα νικηφόρο ξεκίνημα  απέναντι στην Αρμενικη αντιπετωπίζει αύριο Τρίτη 16/10 εντός έδρας τον Ίκαρο Νέας Σμύρνης. (Κλειστό Αλίμου, Ελευθερίου Βενιζέλου 33 Άλιμος).

Έναρξη Αγώνα 21.45

Προσέλευση αθλητών 20.45