Η προτυπη Ακαδημία Καλαθοσφαίρισης South BC, ανακοινώνει την δημιουργία Ανδρικής ομάδας, με συμμετοχή στην Δ’ Εσκανά και κύρια έμφαση στον αναπτυξιακό χαρακτήρα του τμήματος.  H South Αλίμου η οποία λειτουργεί από το 2013 και αριθμεί περισσότερα από 200 μέλη, αξιοποιώντας ενιαίο εκπαιδευτικό μοντέλο προχωρά δυναμικά στην φυσική ακολουθία του σχεδιασμού της. Νέοι κατά πλειοψηφία U22 θα στελεχώσουν την Ανδρική ομάδα του South BC μέ έδρα το κλειστό γήπεδο Αλίμου, υπό τις οδηγίες του Head Coach Γιώργου Γκουγκούτση και στόχο την δημιουργία ενός δυναμικού και αμιγώς αναπτυξιακού συνόλου.

Βιογραφικό Head Coach Γιώργου Γκουγκούτση

Παρά τη νεαρή ηλικία του ο Coach Γκουγκούτσης (Απόφοιτος ΤΕΦΑΑ και Καθηγητής Φυσικής Αγωγής) έχει δημιουργήσει τον δικό του μύθο στα γήπεδα της ΕΣΚΑ όντας προπονητης  κυρίως σε αγωνιστικά τμήματα του ΓΣΗ για 12 συναπτά έτη. Πλήρες κείμενο βιογραφικού.

 

Θέλεις να κερδίσεις μία θέση στο ανδρικό της South BC Αλίμου ? πάτησε εδώ.

 

Αλλάζοντας τα δεδομένα

H South BC χαράζει πορεία παράλληλα με τον αναπτυξιακό χαρακτήρα των τοπικών κατηγοριών, επενδύοντας σε εξειδικευμένους επαγγελματίες και δυναμικές συνέργειες.  

  1. Άμεση φιλοσοφία μας και διαχωριστικός παράγοντας του ανδρικού τμήματος είναι η συστηματική προπόνηση και η όρεξη για βελτίωση.
  2. Εξειδικευμένη εκγύμναση – Η λειτουργική (functional) προπόνηση μέσα από την βασική μεθοδολογία του Crossfit
  3. Συνεργασία με εξειδικευμένους συμβούλους NA System – US College Scholarships για την επιτευξη αθλητικών ή ακαδημαϊκών υποτροφιών σε πανεπιστήμια των ΗΠΑ.
  4. Πλήρης στατιστική κάλυψη αγώνων σε συνεργασία με τη  Αμερικανική πλατφόρμα Hudl
  5. Κάλυψη βίντεο όλων των αγώνων και άμεση διάθεση τους.
  6. Στοχευμένη βελτίωση – Ανάλυση ατομικών δεξιοτήτων καλαθοσφαίρισης και παροχή εξειδικευμένου προγράμματος
  7. Συνεργασία με το κέντρο Φυσιοθεραπείας Physiotherapy & Rehab και τον κ. Βαγγέλη Θεοδοσοπουλο.
  8. Συνεργασία με την διεθνούς κύρους και δραστηριοποίησης κλινική Διαιτολόγο – Διατροφολόγο, κα. Ευγενία Ηλιάδου.  

 

Επιτροπή Ανδρικού Τμήματος Καλαθοσφαίρισης

Η επιτροπή ανδρικού τμήματος καλαθοσφαίρισης South BC αποτελείται από τον Head Coach Γιώργο Γκουγκούτση και τους υπεύθυνους ακαδημίας Άνθη Αλέξανδρο και Γιάννη Ηλιόπουλο. Στόχος της επιτροπής Ανδρικού είναι η χάραξη και η εφαρμογή μακρόπνοου σχεδιασμού με γνώμονα την ανάπτυξη των αθλητών και την εξέλιξη τους μέσα από το εκπαιδευτικό μοντέλο της South BC.

Για οποιαδήποτε επικοινωνία μπορείτε να καλείτε στο τηλέφωνο 213 045 0612.

ΠΑΙΔΙΚΟ

SOUTH vs ΜΙΛΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ: SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 17/3/19

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 11:30 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 13:00 μ.μ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ RED

PAO B.C vs SOUTH

ΓΗΠΕΔΟ: ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ, Λ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 191 (ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ Γ.Α.Δ.Α)

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 16/3/19

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 09:45 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 11:00 π.μ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ WHITE

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ vs SOUTH

ΓΗΠΕΔΟ: ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΡΙΚΑΣ, ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ 16 – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 16/3/19

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 9:15 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 10:30 π.μ

 

ΜΙΝΙ

SOUTH vs ΚΑΡΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ: SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 16/3/19

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 11:45 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 13:00 μ.μ

 

ΠΡΟΜΙΝΙ RED

AONA vs SOUTH

ΓΗΠΕΔΟ: ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ, ΟΛΥΜΠΙΑΣ 3 , ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 17/3/19

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 10:20 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 12:00 μ.μ

 

ΠΡΟΜΙΝΙ WHITE

ΔΑΦΝΗ vs SOUTH

ΓΗΠΕΔΟ: ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ, ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΑΛ.ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 68-70, ΔΑΦΝΗ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 16/3/2019

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 11:45 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 13:00 μ.μ

 

JUNIOR

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ vs SOUTH

ΓΗΠΕΔΟ: ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΡΙΚΑΣ, ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ 16 – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 17/3/19

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 10:20 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 12:00 μ.μ

 

Η Ακαδημία SOUTH σας ενημερώνει ότι τη Δευτέρα 11/3/19 δεν θα πραγματοποιηθούν προπονήσεις και σας εύχεται Καλή Καθαρά Δευτέρα!!!

ΠΑΙΔΙΚΟ

SOUTH vs ΕΥΡΥΑΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ: SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 3/3/19

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 10:45 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 12:30 μ.μ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ RED

ΔΑΦΝΗ vs SOUTH

ΓΗΠΕΔΟ: ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ, ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΑΛ.ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 68-70, ΔΑΦΝΗ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 3/3/19

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 15:15 μ.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 16:45 μ.μ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ WHITE

SOUTH VS KΡΟΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ: SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 3/3/19

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 10:45 μ.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 12:15 μ.μ

 

ΜΙΝΙ

ΜΙΛΩΝΑΣ vs SOUTH

ΓΗΠΕΔΟ: ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΛΩΝΑ, ΠΥΡΡΟΥ ΔΗΜΑ- ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 3/3/19

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 12:45 μ.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 14:15 μ.μ

 

ΠΡΟΜΙΝΙ RED

SOUTH vs ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ: SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 2/3/19

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ:  12:30 μ.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ:  14:00 μ.μ

 

ΠΡΟΜΙΝΙ WHITE

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ vs SOUTH

ΓΗΠΕΔΟ: ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΡΙΚΑΣ, ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ 16 – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 3/3/19

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 10:15 π.μ.

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 12:00 μ.μ

 

JUNIOR

SOUTH vs ΤΡΑΧΩΝΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ: SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 3/3/2019

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 12:15 μ.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 13:45 μ.μ

 

 

 

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ RED 

SOUTH vs ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ: SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: KΥΡΙΑΚΗ 17/2/2019

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 15:00 μ.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 16:30 μ.μ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ WHITE

EΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ vs SOUTH

ΓΗΠΕΔΟ: ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ, ΠΛΑΤΕΙΑ ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ, Λ.ΑΛΙΜΟΥ & ΜΕΓ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ, AΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 17/2/2019

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 15:30 μ.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 17:00 μ.μ

 

MINI

EYΡΥΑΛΗ vs SOUTH

ΓΗΠΕΔΟ: ANOIΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ, ΣΟΦΙΑΣ ΒΕΜΠΟ 13 & ΠΑΛΜΥΡΑΣ, ΓΛΥΦΑΔΑ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 17/2/2019

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 12:50 μ.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 14:30 μ.μ

 

ΠΡΟΜΙΝΙ RED

ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ vs SOUTH

ΓΗΠΕΔΟ: ANOIXΤΟ ΓΗΠΕΔΟ, ΛΥΚΟΥΡΓΟΥ 17 ΒΟΥΛΑ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 16/2/2019

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 12:50 μ.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 14:30 μ.μ

 

ΠΡΟΜΙΝΙ WHITE

ΡΕΠΟ

JUNIOR

ΡΕΠΟ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ RED

AONA vs SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:KYΡΙΑΚΗ 3/2/2019

ΓΗΠΕΔΟ: ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ, ΟΛΥΜΠΙΑΣ 3, ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 10:15 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 12:00 μ.μ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ WHITE

SOUTH vs ΤΕΡΨΙΘΕΑ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 3/2/19

ΓΗΠΕΔΟ: SOUTH

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 10:15 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 11:45 π.μ

 

MINI

SOUTH vs ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 2/2/19

ΓΗΠΕΔΟ: SOUTH

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 11:30 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 13:00 μ.μ

 

ΠΡΟΜΙΝΙ RED

ΜΙΛΩΝΑΣ vs SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 3/2/19

ΓΗΠΕΔΟ:ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΛΩΝΑ, ΟΛΥΜΠΙΟΥΝΙΚΟΥ ΠΥΡΡΟΥ ΔΗΜΑ, ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 9:45 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 11:00 π.μ

 

ΠΡΟΜΙΝΙ WHITE

ΤΕΡΨΙΘΕΑ vs SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 2/2/19

ΓΗΠΕΔΟ: ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ, ΑΓΙΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ & ΤΕΝΕΔΟΥ , ΤΕΡΨΙΘΕΑ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 12:15 μ.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 13:30 μ.μ

 

JUNIOR

ΚΑΡΕΑΣ vs SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 3/2/2019

ΓΗΠΕΔΟ: ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΡΕΑ “ΤΑΚΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ”, ΕΛΛΗΝΩΝ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ 45

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 9:45 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 11:00 π.μ

ΠΑΙΔΙΚΟ

ΡΕΠΟ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ RED

ΡΕΠΟ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ WHITE

ΕΛΛΗΝΙΚΟ vs SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 20/1/2019

ΓΗΠΕΔΟ: ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΟΣ 12-16, ΕΛΛΗΝΙΚΟ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 13:40 μ.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 15:00 μ.μ

 

MINI

ΤΕΡΨΙΘΕΑ vs SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 20/1/2019

ΓΗΠΕΔΟ: ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΘΑΝΑΤΟΥ & ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ, ΓΛΥΦΑΔΑ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 13:15 μ.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 14:30 μ.μ

 

ΠΡΟΜΙΝΙ RED

 

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ vs SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: KYΡΙAKH 20/1/2019

ΓΗΠΕΔΟ: A’ KΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (ΜΠΑΛΟΝΙ), ΕΘΝΑΡΧΟΥ ΜΑΚΑΡΙΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 11:45 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 13:00 μ.μ

 

ΠΡΟΜΙΝΙ WHITE

 

ΜΙΛΩΝΑΣ vs SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 20/1/2019

ΓΗΠΕΔΟ: ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΛΩΝΑ,ΠΥΡΡΟΥ ΔΗΜΑ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 09:45 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 11:00 π.μ

 

JUNIOR

KΡΟΝΟΣ vs SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 19/1/2019

ΓΗΠΕΔΟ: ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΟΝΟΥ , ΕΛΕΥΘΕΡΩΤΩΝ 25 – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 12:15 μ.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 13:45 μ.μ

Η ακαδημία SOUTH σας εύχεται Καλά Χριστούγεννα και σας ενημερώνει ότι κατά την περίοδο των εορτών ΔΕΝ θα γίνουν προπονήσεις τις ημερομηνίες  24 – 25 – 26 – 27 – 31/12/2018 και 1-2/1/2019.

 

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ RED

SOUTH vs PAO B.C

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 16/12/2018

ΓΗΠΕΔΟ: SOUTH

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 11:00

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 12:15

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ WHITE

SOUTH vs ΜΙΛΩΝΑΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: TETΑΡTH 19/12/2018

ΓΗΠΕΔΟ: SOUTH

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 19:30

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 20:45

 

MINI

ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ vs SOUTH

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 15/12/2018

ΓΗΠΕΔΟ: ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛ.ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ, Λ.ΑΛΙΜΟΥ & ΜΕΓ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ, ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ

ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ:

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 11:45 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 13:15 μ.μ

 

ΠΡΟΜΙΝΙ RED

SOUTH vs ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 16/12/2018

ΓΗΠΕΔΟ: SOUTH

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 9:45 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 11:15 π.μ

 

ΠΡΟΜΙΝΙ WHITE

SOUTH vs AONA

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 15/12/2018

ΓΗΠΕΔΟ: SOUTH

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 11:00 π.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 12:15 μ.μ

 

JUNIOR

SOUTH vs ΕΥΡΥΑΛΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 15/12/2018

ΓΗΠΕΔΟ: SOUTH

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 12:15 μ.μ

ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ: 13:30 μ.μ