Το 1ο Youth Άλιμος Tournament U12,13 για αγόρια και κορίτσια είναι γεγονός ! Ακολουθεί το πρόγραμμα των αγώνων και η σύσταση των ομάδων .
South DNA
Επικοινωνία
Λυσικράτους 82 & Κονδύλη, Άλιμος
Τηλέφωνα
210 98 86 357 , 213 045 0612
Το 1ο Youth Άλιμος Tournament U12,13 για αγόρια και κορίτσια είναι γεγονός ! Ακολουθεί το πρόγραμμα των αγώνων και η σύσταση των ομάδων .
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 2009 ” WHITE ” ΚΑΙ ” RED” Coach ΣΠΥΡΟΣ (EΣΚΑΝΑ)
SOUTH-ΤΑΤΑΥΛΑ
ΓΗΠΕΔΟ: ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ SOUTH
HMEΡΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 14/05
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 11:30
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUTΗ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 2008 Coach ΣΠΥΡΟΣ
SOUTH-ΜΙΛΩΝΑ
ΓΗΠΕΔΟ: ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ SOUTH
ΗΜΕΡΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 13/05
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 10:45
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUTΗ
MINI RED 2010 Coach ΗΛΙΑΣ
ΠΕΡΑ-SOUTH
ΓΗΠΕΔΟ:Βυζαντινό Αθλητικό Κέντρο ,Μεγάλης Του Γένους Σχολής 10, Άλιμος 174 56
Google maps > https://goo.gl/maps/YBZfnKawM5ycV64q9
ΗΜΕΡΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 14/05
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 08:45
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUΤΗ
MINI WHITE 2010 Coach ΑΛΙΚΗ
ΜΙΛΩΝΑ-SOUTH
ΓΗΠΕΔΟ: Κλειστό Γήπεδο Μίλωνος «Κροίσος Πέρσης» (Βασιλείου Του Μεγάλου, Νέα Σμύρνη 171 22)
Google maps > https://goo.gl/maps/YBZfnKawM5ycV64q9
ΗΜΕΡΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 13/05
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 09:15
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUΤΗ
JUNIOR ”WHITE” Coach ΑΛΙΚΗ-ΑΝΤΡΕΑ
ΜΙΛΩΝΑ-SOUTH
ΓΗΠΕΔΟ: Κλειστό Γήπεδο Μίλωνος «Κροίσος Πέρσης» (Βασιλείου Του Μεγάλου, Νέα Σμύρνη 171 22)
Google maps > https://goo.gl/maps/YBZfnKawM5ycV64q9
ΗΜΕΡΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 13/05
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 10:15
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUTΗ
SOUTH ΜΙΝΙ GIRLS Coach ΛΙΖΑ
SOUTH-ΔΑΦΝΗ
ΓΗΠΕΔΟ:ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ SOUTH
HMEΡΑ:ΚΥΡΙΑΚΗ 14/05
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 17:45
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUTH
SOUTH JUNIOR GIRLS Coach ΛΙΖΑ
SOUTH-ΔΑΦΝΗ
ΓΗΠΕΔΟ:ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ SOUTH
HMEΡΑ:ΚΥΡΙΑΚΗ 14/05
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 16:45
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUTH
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 2008 Coach ΣΠΥΡΟΣ
ΕΥΡΥΑΛΗ-SOUTH
ΓΗΠΕΔΟ:ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΥΡΥΑΛΗΣ (Σοφίας Βέμπο 13, Γλυφάδα 165 61)
Google maps >https://goo.gl/maps/L9e3ujcZQwJmkDqi6
ΗΜΕΡΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 01/04
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 12:45
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUTΗ
JUNIOR ”RED” Coach ΑΙΓΛΗ
ΜΥΛΩΝΑ-SOUTH
ΓΗΠΕΔΟ:Κλειστό Γήπεδο Μίλωνος «Κροίσος Πέρσης» (Βασιλείου Του Μεγάλου, Νέα Σμύρνη 171 22)
Google maps > https://goo.gl/maps/edf1V9qFHYeHoRR88
HMEΡΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 01/04
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 13:15
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUTH
JUNIOR ”WHITE” Coach ΑΛΙΚΗ-ΑΝΤΡΕΑ
ΜΥΛΩΝΑ-SOUTH
ΓΗΠΕΔΟ:Κλειστό Γήπεδο Μίλωνος «Κροίσος Πέρσης» (Βασιλείου Του Μεγάλου, Νέα Σμύρνη 171 22)
Google maps > https://goo.gl/maps/edf1V9qFHYeHoRR88
HMEΡΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 01/04
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 12:15
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUTH
SOUTH GIRLS Coach ΛΙΖΑ
SOUTH – ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ: ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ SOUTH
HMEΡΑ:ΚΥΡΙΑΚΗ 02/04
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 09:30
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUTH
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 2009 ” WHITE ” ΚΑΙ ” RED” Coach ΣΠΥΡΟΣ
ΚΡΟΝΟΣ-SOUTH
ΓΗΠΕΔΟ: ΑΝΟΙΧΤΟ Γ.Σ. Κρόνος Αγίου Δημητρίου (Ελευθερωτών 25, Αθήνα 173 43)
Google maps >https://goo.gl/maps/prk91gMyGBJuwffEA
HMEΡΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 18/03
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 12:30
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUTΗ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 2009 ” WHITE ” ΚΑΙ ” RED” Coach ΣΠΥΡΟΣ (EΣΚΑΝΑ)
SOUTH-ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ: ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ SOUTH
HMEΡΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 19/03
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 11:00
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUTΗ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 2008 Coach ΣΠΥΡΟΣ
ΔΑΦΝΗ-SOUTH
ΓΗΠΕΔΟ: ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ Αθλητικό Κέντρο Ολυμπιονίκη Μιχάλη Μουρούτσου ( Λεωφ. Αλ. Παπαναστασίου 68-70, Δάφνη Αττικής 172 35)
Google maps >https://goo.gl/maps/L9e3ujcZQwJmkDqi6
ΗΜΕΡΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 19/03
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 15:15
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUTΗ
MINI WHITE 2010 Coach ΑΛΙΚΗ
SOUTH-ΕΥΡΥΑΛΗ
ΓΗΠΕΔΟ:ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ SOUTH (Ελ. Βενιζέλου 33, Άλιμος 174 57)
Google maps > https://goo.gl/maps/YBZfnKawM5ycV64q9
ΗΜΕΡΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 19/03
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 13:45
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUΤΗ
ΠΡΟΜΙΝΙ 2011 Coach ΑΙΓΛΗ
SOUTH-Π.ΦΑΛΗΡΟ
ΓΗΠΕΔΟ:ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ SOUTH
HMEΡΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 18/03
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 13:15
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUTH
JUNIOR ”RED” Coach ΑΙΓΛΗ
SOUTH-Π.ΦΑΛΗΡΟ
ΓΗΠΕΔΟ:ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ SOUTH
HMEΡΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 18/03
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 12:15
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUTH
JUNIOR ”WHITE” Coach ΑΛΙΚΗ-ΑΝΤΡΕΑ
ΠΕΡΑ-SOUTH
ΓΗΠΕΔΟ: ΚΛΕΙΣΤΟ Βυζαντινό Αθλητικό Κέντρο (Μεγάλης Του Γένους Σχολής 10, Άλιμος 174 56)
Google maps > https://goo.gl/maps/YBZfnKawM5ycV64q9
HMEΡΑ:ΚΥΡΙΑΚΗ 19/03
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 09:45
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUTΗ
SOUTH GIRLS Coach ΛΙΖΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-SOUTH
ΓΗΠΕΔΟ: Κλειστό Γυμναστήριο Ηλιούπολης Γ’ (Μπαλόνι) (Εθνάρχου Μακαρίου 3, Ηρώς Κωνσταντοπούλου, Ηλιούπολη)
Google maps > https://goo.gl/maps/YBZfnKawM5ycV64q9
HMEΡΑ:ΣΑΒΒΑΤΟ 18/03
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 12:45
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUTH
SOUTH GIRLS Coach ΛΙΖΑ
ΕΥΡΥΑΛΗ-SOUTH
ΓΗΠΕΔΟ:Κλειστό Γυμναστήριο “Παπαδόπουλος Οδυσσέας (Αλ. Παναγούλη 13, Γλυφάδα)
Google maps > https://goo.gl/maps/YBZfnKawM5ycV64q9
HMEΡΑ:ΚΥΡΙΑΚΗ 19/03
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 10:15
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUTH
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 2009 ” WHITE ” ΚΑΙ ” RED” Coach ΣΠΥΡΟΣ
ΚΑΡΕΑΣ-SOUTH
ΓΗΠΕΔΟ: Κλειστό Γυμναστήριο Καρέα “Τάκης Παπαγεωργίου” (Ελλήνων Αξιωματικών 45, Βύρωνας 162 33)
Google maps > https://goo.gl/maps/YBZfnKawM5ycV64q9
HMEΡΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 12/03
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 11:45
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUTΗ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 2008 Coach ΣΠΥΡΟΣ
SOUTH-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΓΗΠΕΔΟ: ΑΝΟΙΧΤΌ ΓΉΠΕΔΟ SOUTH
ΗΜΕΡΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 11/03
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 12:30
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUTΗ
MINI RED 2010 Coach ΗΛΙΑΣ
ΠΕΡΑ-SOUTH
ΓΗΠΕΔΟ:ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ (Μεγάλης Του Γένους Σχολής 10, Άλιμος 174 56)
Google maps > https://goo.gl/maps/YBZfnKawM5ycV64q9
HMEΡΑ:ΚΥΡΙΑΚΗ 12/03
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 08:30
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUTH
MINI WHITE 2010 Coach ΑΛΙΚΗ
ΚΡΟΝΟΣ-SOUTH
ΓΗΠΕΔΟ: ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΟΝΟΥ (Ελευθερωτών 25, Αθήνα 173 43)
Google maps> https://maps.app.goo.gl/RPDqpQGXH6mfTe4f9
ΗΜΕΡΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 12/03
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 10:00
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUΤΗ
JUNIOR ”WHITE” Coach ΑΛΙΚΗ-ΑΝΤΡΕΑ
SOUTH-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΓΗΠΕΔΟ:ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ SOUTH
ΗΜΕΡΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 11/03
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 09:45
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUTΗ
SOUTH GIRLS Coach ΛΙΖΑ
SOUTH-ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΓΗΠΕΔΟ:ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ SOUTH
HMEΡΑ:ΚΥΡΙΑΚΗ 12/03
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ:16:15
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUTH
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 2009 ” WHITE ” ΚΑΙ ” RED” Coach ΣΠΥΡΟΣ (ΕΣΚΑΝΑ)
SOUTH-ΤΑΤΑΥΛΑ
ΓΗΠΕΔΟ: Κλειστό Βυζαντινό Αθλητικό Κέντρο (Μεγάλης Του Γένους Σχολής 10, Άλιμος 174 56)
Google maps > https://goo.gl/maps/YBZfnKawM5ycV64q9
HMEΡΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 05/03
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 12:45
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUTΗ
MINI RED 2010 Coach ΗΛΙΑΣ
ΜΙΛΩΝ-SOUTH
ΓΗΠΕΔΟ: Κλειστό Γήπεδο Μίλωνος «Κροίσος Πέρσης» (Βασιλείου Του Μεγάλου, Νέα Σμύρνη 171 22)
Google maps > https://goo.gl/maps/YBZfnKawM5ycV64q9
HMEΡΑ:ΣΑΒΒΑΤΟ 04/03
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 14:30
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUTH
MINI WHITE 2010 Coach ΑΛΙΚΗ
SOUTH-ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΓΗΠΕΔΟ:ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ SOUTH (Ελ. Βενιζέλου 33, Άλιμος 174 57)
Google maps > https://goo.gl/maps/YBZfnKawM5ycV64q9
ΗΜΕΡΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 05/03
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 13:30
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUΤΗ
ΠΡΟΜΙΝΙ 2011 Coach ΑΙΓΛΗ
ΕΥΡΥΑΛΗ-SOUTH
ΓΗΠΕΔΟ: ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΥΡΥΑΛΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΕΑΣ (Αλ. Παναγούλη 13, Γλυφάδα 166 75)
Google maps > https://goo.gl/maps/YBZfnKawM5ycV64q9
HMEΡΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 04/03
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ:16:45
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUTH
JUNIOR ”RED” Coach ΑΙΓΛΗ
ΕΥΡΥΑΛΗ-SOUTH
ΓΗΠΕΔΟ:ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΥΡΥΑΛΗΣ (Σοφίας Βέμπο 13, Γλυφάδα 165 61)
Google maps > https://goo.gl/maps/Tq3VVTMCFxnGp4yYA
HMEΡΑ:ΚΥΡΙΑΚΗ 05/03
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ:12:30
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUTH
JUNIOR ”WHITE” Coach ΑΛΙΚΗ-ΑΝΤΡΕΑ
SOUTH-ΓΛΥΦΑΔΑ BC
ΓΗΠΕΔΟ:ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ SOUTH
HMEΡΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 04/03
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ:10:00
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUTΗ
SOUTH GIRLS Coach ΛΙΖΑ
SOUTH-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΔΑΦΝΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ:ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ SOUTH
HMEΡΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 05/03
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ:16:45
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUTH
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 2009 ” WHITE ” ΚΑΙ ” RED” Coach ΣΠΥΡΟΣ (ΕΣΚΑΝΑ)
SOUTH-ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ
ΓΗΠΕΔΟ:ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ SOUTH
HMEΡΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 19/02
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 12:30
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUTΗ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 2009 ” WHITE ” ΚΑΙ ” RED” Coach ΣΠΥΡΟΣ (ΤΟΥΡΝΟΥΑ)
SOUTH-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ:ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ SOUTH
HMEΡΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 18/02
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 09:45
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUTΗ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 2008 Coach ΣΠΥΡΟΣ
SOUTH-ΓΛΥΦΑΔΑ BC
ΓΗΠΕΔΟ: ΑΝΟΙΧΤΌ ΓΉΠΕΔΟ SOUTH
ΗΜΕΡΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 18/02
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 10:45
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUTΗ
MINI RED 2010 Coach ΗΛΙΑΣ
SOUTH – ΓΛΥΦΑΔΑ BC
ΓΗΠΕΔΟ:ANOIXTO ΓΗΠΕΔΟ SOUTH
HMEΡΑ:ΚΥΡΙΑΚΗ 19/02
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 12:00
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUTH
MINI WHITE 2010 Coach ΑΛΙΚΗ
SOUTH-ΓΛΥΦΑΔΑ BC
ΓΗΠΕΔΟ:ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ SOUTH (Ελ. Βενιζέλου 33, Άλιμος 174 57)
Google maps > https://goo.gl/maps/YBZfnKawM5ycV64q9
ΗΜΕΡΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 19/02
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 13:30
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUΤΗ
ΠΡΟΜΙΝΙ 2011 Coach ΑΙΓΛΗ
ΓΗΠΕΔΟ:
HMEΡΑ:
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ:
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUTH
JUNIOR ”RED” Coach ΑΙΓΛΗ
ΓΗΠΕΔΟ:
HMEΡΑ:
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ:
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUTH
JUNIOR ”WHITE” Coach ΑΛΙΚΗ-ΑΝΤΡΕΑ
ΓΗΠΕΔΟ:
HMEΡΑ:
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ:
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUTΗ
SOUTH GIRLS Coach ΛΙΖΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-SOUTH
ΓΗΠΕΔΟ:Ανοικτό Γήπεδο “ΣΠΥΡΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ”, Λ.Αλίμου & Μ.Αλεξάνδρου, Αργυρούπολη
HMEΡΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 18/02
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ:12:15
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUTH
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 2009 ” WHITE ” ΚΑΙ ” RED” Coach ΣΠΥΡΟΣ
ΜΕΤΑΦΕΡΕΤΑΙ ΓΙΑ 18-19/02/2023
ΓΗΠΕΔΟ:
HMEΡΑ:
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ:
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 2008 Coach ΣΠΥΡΟΣ
SOUTH-ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΎΠΟΛΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ: ΑΝΟΙΧΤΌ ΓΉΠΕΔΟ SOUTH
ΗΜΕΡΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 11/02
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 10:00
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUTΗ
MINI RED 2010 Coach ΗΛΙΑΣ
SOUTH -ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ:ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ SOUTH (Ελ. Βενιζέλου 33, Άλιμος 174 57)
Google maps > https://goo.gl/maps/YBZfnKawM5ycV64q9
HMEΡΑ:ΚΥΡΙΑΚΗ 12/02
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ:16:30
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUTH
MINI WHITE 2010 Coach ΑΛΙΚΗ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-SOUTH
ΓΗΠΕΔΟ: ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΛΩΝΑ Αδαμάντιου Κοραή & Μεγάλου Βασιλείου, 17122 Νέα Σμύρνη
Google maps> https://maps.app.goo.gl/RPDqpQGXH6mfTe4f9
ΗΜΕΡΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 11/02
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 09:15
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUΤΗ
ΠΡΟΜΙΝΙ 2011 Coach ΑΙΓΛΗ
SOUTH-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ:ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ SOUTH (Ελ. Βενιζέλου 33, Άλιμος 174 57)
Google maps > https://goo.gl/maps/YBZfnKawM5ycV64q9
HMEΡΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 12/02
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 15:15
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUTH
JUNIOR ”RED” Coach ΑΙΓΛΗ
ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑΣ-SOUTH
ΓΗΠΕΔΟ:ΑΝΟΙΧΤΟ ΔΙΑ ( Κουμουνδούρου 94, Άλιμος 174 56)
Google maps > https://goo.gl/maps/YBZfnKawM5ycV64q9
HMEΡΑ:ΚΥΡΙΑΚΗ 12/02
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ:12:15
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUTH
JUNIOR ”WHITE” Coach ΑΛΙΚΗ-ΑΝΤΡΕΑ
ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ-SOUTH
ΓΗΠΕΔΟ:ΑΝΟΙΧΤΟ ΔΙΑ ( Κουμουνδούρου 94, Άλιμος 174 56)
Google maps > https://goo.gl/maps/YBZfnKawM5ycV64q9
HMEΡΑ:ΚΥΡΙΑΚΗ 12/02
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 11:00
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUTΗ
SOUTH GIRLS Coach ΛΙΖΑ
ΑΟΝΑ-SOUTH
ΓΗΠΕΔΟ: Α’ Δημοτικό Γυμναστήριο Αργυρούπολης (112, Ολυμπίας 104, Αργυρούπολη 164 51)
Google maps > https://goo.gl/maps/YBZfnKawM5ycV64q9
HMEΡΑ:ΣΑΒΒΑΤΟ 11/02
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 13:15
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUTH
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 2009 ” WHITE ” ΚΑΙ ” RED” Coach ΣΠΥΡΟΣ (ΕΣΚΑΝΑ)
ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ-SOUTH
ΓΗΠΕΔΟ: ΚΛΕΙΣΤΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ (Ιωάννου Φιξ, Παλαιό Φάληρο 175 61)
Google maps > https://goo.gl/maps/YBZfnKawM5ycV64q9
HMEΡΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 05/02
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 12:30
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUTH
SOUTH GIRLS Coach ΛΙΖΑ
SOUTH-ΑΓΙΑ ΠΑΣΚΕΥΗ
ΓΗΠΕΔΟ: ΚΛΕΙΣΤΟ SOUTH (Ελ. Βενιζέλου 33, Άλιμος 174 56)
Google maps > https://goo.gl/maps/YBZfnKawM5ycV64q9
HMEΡΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 04/02/23
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 12:45
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUTH
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 2008 Coach ΣΠΥΡΟΣ
ΜΙΛΩΝΑΣ-SOUTH
ΓΗΠΕΔΟ:Κλειστό Γήπεδο Μίλωνος «Κροίσος Πέρσης» (Βασιλείου Του Μεγάλου, Νέα Σμύρνη 171 22)
ΗΜΕΡΑ: ΚΥΡΙΑΚΉ 29/01
Google maps > https://goo.gl/maps/YBZfnKawM5ycV64q9
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 16:45
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUTH
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 2009 ” WHITE ” ΚΑΙ ” RED” Coach ΣΠΥΡΟΣ (ΕΣΚΑΝΑ)
SOUTH – ΠΡΩΤΕΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ: ΑΝΟΙΧΤΟ SOUTH
HMEΡΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 29/01
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 11:00
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUTH
MINI RED 2010 Coach ΗΛΙΑΣ
ΓΣΗ-SOUTH
ΓΗΠΕΔΟ: Κλειστό Γυμναστήριο Ηλιούπολης Γ’ (Μπαλόνι) (Μακαρίου 3, Ηρώς Κωνσταντοπούλου, Ηλιούπολη)
Google maps > https://goo.gl/maps/YBZfnKawM5ycV64q9
HMEΡΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 28/01
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 15:45
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUTH
MINI WHITE 2010 Coach ΑΛΙΚΗ
SOUTH-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΓΗΠΕΔΟ: ΚΛΕΙΣΤΟ SOUTH (Ελ. Βενιζέλου 33, Άλιμος 174 56)
Google maps > https://goo.gl/maps/YBZfnKawM5ycV64q9
HMEΡΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 29/01
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 13:30
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUTH
ΠΡΟΜΙΝΙ 2011 Coach ΑΙΓΛΗ
ΕΥΡΥΑΛΗ-SOUTH
ΓΗΠΕΔΟ: ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΥΡΥΑΛΗΣ (Σοφίας Βέμπο 13, Γλυφάδα 165 61)
Google maps > https://goo.gl/maps/YBZfnKawM5ycV64q9
HMEΡΑ:ΣΑΒΒΑΤΟ 28/01
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ:13:15
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUTH
JUNIOR ”RED” Coach ΑΙΓΛΗ
ΕΥΡΥΑΛΗ-SOUTH
ΓΗΠΕΔΟ: ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΥΡΥΑΛΗΣ (Σοφίας Βέμπο 13, Γλυφάδα 165 61)
Google maps > https://goo.gl/maps/YBZfnKawM5ycV64q9
HMEΡΑ:ΣΑΒΒΑΤΟ 28/01
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ:12:15
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUTH
JUNIOR ”WHITE” Coach ΑΛΙΚΗ-ΑΝΤΡΕΑ
SOUTH-ΚΡΟΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ:ΑΝΟΙΧΤΟ SOUTH
HMEΡΑ:ΣΑΒΒΑΤΟ 28/01
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 09:50
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUTH
SOUTH GIRLS Coach ΛΙΖΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΔΑΦΝΗΣ-SOUTH
ΓΗΠΕΔΟ: Γηπεδάκια Μπάσκετ Νέου Κόσμου (Μήτρου Σαρκουδίνου 27, Αθήνα 117 45)
Google maps > https://goo.gl/maps/YBZfnKawM5ycV64q9
HMEΡΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 29/01
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ: 13:15
ΡΟΥΧΑ : ΕΜΦΑΝΙΣΗ SOUTH
Λυσικράτους 82 & Κονδύλη, Άλιμος
Τηλέφωνα
210 98 86 357 , 213 045 0612